Müşteri Hizmetleri: 0 (266) 246 22 34 - E-Mail: bilgi@tiryakilerkuruyemis.com - Adres: Organize Sanayi Bölgesi, 9. Cadde No:8 Altıeylül / Balıkesir
Üyelik
Giriş yap yada üye ol
0 Adet
0 TL
Hakkımızda

1994 Yılında Balıkesir Tiryakiler Kuruyemiş adıyla ticari faaliyetlerine 200 m2 alanda üretim yaparak başlamıştır. 25 yıldır sadece "kuruyemiş" alanında uzmanlaşmayı kendine ilke edinmiş firmamız sürekli işine yaptığı yatırımlar ile Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde 5000 m2 üretim tesisinde müşteri memnuniyetini, tazeliğini ve lezzetini her geçen gün bir üst seviyeye taşımayı başarmıştır.

 

Yeniliğe açık, vizyoner bakış açısıyla geleceğe ve insana yatırım yapmayı, her geçen gün yaptığı yeniliklerle ve yatırımlarla kendini güncel tutmayı benimseyen firmamız ilk günkü heyecanla ve değerlerine sımsıkı bağlı kalarak ilerlemeye devam etmektedir.

 

Tiryakiler Kuruyemiş, tüm müşterilerine en doğal lezzeti, en sağlıklı koşullarda ulaştırabilmek için gıda standartları ve gıda güvenliği koşullarını harfiyen yerine getirerek üretim yapmaktadır.

 

Tiryakiler Kuruyemiş bölgesindeki lider firmalar arasında, yerini her yıl daha üst sıralara taşınmasının temelinde, kaliteden hiçbir zaman taviz vermeyen, konusunda uzman ve yetişmiş personel istihdamı, AR-GE çalışmalarıyla yüksek teknolojiyi çok daha verimli kullanan yönetim anlayışı bulunuyor.

 

Aradığınız tüm lezzetleri tadabileceğiniz “lezzet dünyamızda” görüşmek dileğiyle. Tiryakimiz Olacaksınız!

 

Tiryakiler Kuruyemiş

ÖZENLE SEÇİLMİŞ TANELER

Tiryakiler Kuruyemiş, birinci kalite ürün ve ham madde temin ederek, modern işleme tesislerinde el değmeden ve katkı maddesi kullanmadan paketlemeler yaparak ürünlerinin raftaki tazelik ömrünü uzatmaktadır. Tiryakiler Kuruyemiş olarak size özenle sunduğumuz taptaze ürünlerimizle afiyetle tazelenin.

Tüm ürünlerimiz, yenilikçi ve modern tesislerimizde özenle seçilip doğal ve tazeliği ile benzersiz enerji kaynağıdır .

© 2019 Tiryakiler Kuruyemiş | Tüm Hakları Saklıdır. | Kredi kartı bilgileriniz 128Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.